Drodzy Właściciele firm, Kierownicy, Liderzy zespołów!

PRZYSZŁE WYDARZENIA

Wkrótce...

MINIONE WYDARZENIA

22.08.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemieślników i Innych Przesiębiorców w Wodzisławiu Śląskim.Szczegóły warsztatu ...

14.07.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach.

30.06.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach.

27.05.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Rudzie Sląskiej.

15.05.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: VII Coachowisko - Targi i Konferencja Coachingu, Warszawa.

15.04.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemieślników oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Zawierciu.

09.04.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemieślników, Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Pracodawców w Zabrzu.

23.03.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Urząd Miejski w Mikołowie, Biały Domek.

10.03.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Piekarach Śląskich.

24.02.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu.

28.01.2015 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach.

16.12.2014 r. - Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Zabrze.

09.12.2014 r. – Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości i Rozwoju Osobistego w Częstochowie.

23.06.2014 r. – Warsztaty pt. „Od sfrustrowanego szefa do skutecznego lidera, czyli jak zacząć zmieniać Twoich pracowników w zespół przynoszący większe zyski" – miejsce: Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Z ogromną przyjemnością zapraszam Was na warsztaty pt.:

OD SFRUSTROWANEGO SZEFA
DO SKUTECZNEGO LIDERA

czyli
JAK ZACZĄĆ ZMIENIAĆ TWOICH PRACOWNIKÓW
W ZESPÓŁ PRZYNOSZĄCY WIĘKSZE ZYSKI

Prowadzenie: Barbara Szpakowska – ekonomista, coach, właścicielka CENTRUM COACHING

  • • Twój zespół nie pracuje tak, jakbyś tego oczekiwał?
  • • Czasem zadajesz sobie pytanie „Czy to ja jestem złym managerem, czy moi ludzie są nie tacy jak trzeba?”
  • • Ciągle brakuje Ci czasu na działania, których nikt poza Tobą nie może wykonać?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK,
te warsztaty są dla Ciebie!

W czasie naszego spotkania:

  • Opracujesz własną wizję siebie jako lidera
  • Sprawdzisz jakie kompetencje lidera nie są Ci obce, a które warto rozwinąć, by lepiej zarządzać zespołem
  • Poznasz swój naturalny styl kierowania ludźmi i inne efektywne sposoby zarządzania pracownikami, których warto się nauczyć
  • Dowiesz się co, oprócz pieniędzy, motywuje Twoich pracowników
  • Ruszysz z miejsca - skorzystasz z inspiracji, motywacji i zaplanujesz następne kroki do podjęcia w celu zmiany obecnej sytuacji


Szczegółowe informacje i zgłoszenia u organizatora - patrz miejsce warsztatów - Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Spotkanie jest otwarte – przekaż tę informację osobom, które mogłyby z niego skorzystać.